A PROGmasters Kft. egy családias, ám évről-évre dinamikusan fejlődő szervezet. Iskolánk kapocs az informatika iránt érdeklődők és a digitális szektor munkáltatói között. Jelenleg szoftverfejlesztő és manuális tesztelő képzést nyújtanak azoknak, akik szakmát váltanának vagy épp jelenlegi szakmájuk mellé keresnek biztos jövőt nyújtó tudást.

Budapest belvárosában elhelyezkedő irodájukba keresünk

HR recruiter

munkatársat.

Alapértékeink:

FOLYAMATOS FEJLŐDÉS
A PROGmasters fejlődése azonos diákjaink és munkavállalóink fejlődésével. A fejlődés iránti igény miatt lesznek egyre jobbak a képzéseink, diákjaink és saját magunk is.
MINŐSÉG
A kiválasztásban, az oktatásban és a közvetítésben is a minőség az, ami a jó hírünket biztosítja, ezért vigyázunk rá kiemelten.
BARÁTI LÉGKÖR
Őszinte, nyitott és előítéletmentes, megtartó közeget teremtünk diákjaink és munkavállalóink számára, olyat, ahová szeretünk bejárni.

A PROGmasters nem csak kiképzi a jövő szoftverfejlesztőit, digitális szakembereit, de ki is közvetíti őket partnercégeihez. A folyamat (amiben fontos szereped lesz): kiválasztani azokat a leendő képzetteket, akik meglátásod szerint alkalmasak lesznek az intenzív képzés elvégzésére és később elhelyezhetőek partnercégeinknél.

Az új munkatárs feladatai

  • interjúk szervezése a képzéseinkre jelentkezőkkel
  • interjúk lebonyolítása
  • HR témájú workshopok megtartása diákjaink számára
  • diákok támogatása a képzések alatt
  • a felvettek utókövetése, részvétel a pályázati anyaguk összeállításában, felkészítés az állásinterjúkra
  • riportok készítése

Elvárásaink az új munkatárssal szemben

  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat HR területen
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Előny, ha IT területen is szereztél tapasztalatot
  • Kimagasló ismerete az MS Office alkalmazásoknak
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület